Przedszkole Miejskie nr 22 w Gorzowie Wlkp. im. Tęczowe Przedszkole  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Występ magika

Występ magika
Po balu karnawałowym przyszedł czas na występ magika! 24 stycznia 2020r. był wypełniony atrakcjami.
Byliśmy świadkami pojawienia się białego gołębia, wyczarowania bukietu kwiatów czy skrzyń z upominkami. Dzieci okazały się doskonałymi pomocnikami magika! Czarowały monety, wiązały chusty oraz łączyły kolorowe sznurki. Wszyscy siedzieliśmy jak zaczarowani!
 

Zobacz zdjęcia w galerii

Galeria - "Występ magika"

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy
 24 stycznia 2020r. odbył się w naszym przedszkolu Bal Karnawałowy. Tematem wydarzenia było świętowanie "Na królewski dworze". Przebrania robiły wrażenie! Na parkiecie bawiły się księżniczki, rycerze, rozmaite zwierzęta a nawet bohaterowie bajek. Całość dopełniła zabawa taneczna z animatorem. Bawiliśmy się świetnie!

Zobacz zdjęcia w galerii

Galeria - "Bal karnawałowy"

Jasełka w grupie VI

Jasełka w grupie VI
20 grudnia 2019 r. 3-latki i 4-latki udały się do grupy VI aby obejrzeć Jasełka. Mieliśmy okazję poznać wiele wspaniałych kolęd i pastorałek. Kolorowe stroje oraz nietuzinkowa sceneria bardzo przypadły nam do gustu!

Zobacz zdjęcia w galerii

Galeria - "Jasełka w grupie VI"

Koncert kolęd

Koncert kolęd
18 grudnia gościliśmy w naszym przedszkolu uczniów Szkoły Muzycznej w Gorzowie Wlkp. Jak dobrze gościć takie talenty! Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia sprawiły, że wspólne kolędowanie dostarczyło nam wiele radości.

Zobacz zdjęcia w galerii

Galeria - "Koncert kolęd"

Wizyta w teatrze

Wizyta w teatrze
6 grudnia z okazji Mikołajek przedszkolaki wyjechały do Teatru im. J. Osterwy na spektakl pt. „Pinokio”. Oprócz pięknej scenerii, doskonałej gry aktorów oraz wielu piosenek na dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka – drobne upominki od Świętego Mikołaja. 

Zobacz zdjęcia w galerii

Galeria - "Wizyta w teatrze"

Zabawa mikołajkowa

Zabawa mikołajkowa
 5 grudnia okazji Mikołajek odbyła się zabawa mikołajkowa. Spotkanie ze Świętym Mikołajem było dla dzieci niezapomnianym przeżyciem. Taneczna atmosfera unosiła się w powietrzu przez cały dzień. Wspólnie z Mikołajem śpiewaliśmy, szaleliśmy na parkiecie, udało nam się nawet zrobić pociąg! Po powrocie do swoich sal na dzieci czekały prezenty niespodzianki!

Zobacz zdjęcia w galerii

Galeria - "Zabawa mikołajkowa"

Spotkanie z pszczelarzem

Spotkanie z pszczelarzem
26 listopada mieliśmy okazję spotkać się z panem pszczelarzem. Opowiadał nam o życiu pszczół. Ach, jakie to ciekawe stworzenia! Mogliśmy obejrzeć zdjęcia pszczół, uli czy miodu, a także przebrać się w specjalne kombinezony pszczelarskie, które chronią przed ukąszeniem pszczół. Na koniec wykonaliśmy wspólne, pamiątkowe zdjęcie.

Zobacz zdjęcia w galerii

Galeria - "Spotkanie z pszczelarzem"

Kolorowy Tydzień

Kolorowy Tydzień
 W dniach 25-29.11.2019 r. odbył się w naszym przedszkolu KOLOROWY TYDZIEŃ. Każdy z tych dni obchodziliśmy hucznie, radośnie oraz kolorowo :) Poniedziałek był „Dniem Pluszowego Misia”, wówczas dzieci przynosiły swoje ulubione misie. We wtorek przypadał „Czerwony dzień buraka” – dzieci ubrały się na czerwono. Następnego dnia obchodziliśmy „Kolorowy dzień kredki”. Dzieci podkreśliły święto ubraniem czapeczek w kształcie stożka. Kolejny dzień, czyli „Dzień białych skarpetek” dzieci świętowały w białych skarpetkach. Maluchy uczyły się określenia „para”. W piątek tematem był „Mój ulbuiony colour”. Dzieci ubrały się w swój ulubiony kolor oraz utrwalały nazwy kolorów po angielsku.
To był tydzień pełen niespodzianek!

Zobacz zdjęcia w galerii

Galeria - "Kolorowy tydzień"

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości
 8 listopada w naszym przedszkolu odbyła się Akademia z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Gościliśmy w grupie IV, która przygotowała bogaty repertuar pieśni patriotycznych. Ponadto grupy V i VI zaprezentowały utwory patriotyczne. Głównym punktem programu było śpiewanie Hymnu Państwowego o godzinie 11:11, dla upamiętnienia daty 11 listopada 1918 roku. Wszystkie występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.
 

Zobacz zdjęcia w galerii

Galeria - Święto Niepodległości

Kino sferyczne

Kino sferyczne
16 października obejżeliśmy bajkę o kreciku, podczas seansu w kinie sferycznym. Nieznany dotąd świat, niczym pod otwartym niebem, bardzo nam się spodobał. Na zakończenie, dostaliśmy słodką niespodziankę.

Zobacz zdjęcia w galerii

Galeria - "Kino sferyczne"

Październikowy koncert muzyczny

Październikowy koncert muzyczny
21 października podczas koncertu muzycznego pt. "Melodia, która Kraków uratowała" poznaliśmy Hejnał Mariacki oraz Krakowiaka. Usłyszeliśmy dźwięki trąbki, pianina oraz drzewo deszczu.
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

Galeria - Październikowy koncert muzyczny

"Cyrkowe opowieści" - wrześniowy koncert

"Cyrkowe opowieści" - wrześniowy koncert
18 września odbył się pierwszy w tym roku szkolnym koncert muzyczny. Dzieci poznały brzmienie skrzypiec, altówki i wiolonczeli. Był to piękny koncert, który bardzo spodobał się dzieciom.
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

Galeria - "Cyrkowe opowieści" - wrześniowy koncert

 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...