Przedszkole Miejskie nr 22 w Gorzowie Wlkp. im. Tęczowe Przedszkole  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Spotkanie z Mikołajem

Spotkanie z Mikołajem

        Dnia 6 grudnia gościem w naszym przedszkolu był Mikołaj. Odwiedził każdą grupę. Przedszkolaki powitały go piosenką, a Mikołąj obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami.

Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

        Dnia 25 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia wszystkie dzieci przyniosły swojego pluszowego przyjaciela. Misie towarzyszyły w tym dniu przedszkolakom w zabawach i konkursach. To był bardzo miły dzień.

Dzień Drzewa

Dzień Drzewa

      Z okazji Dnia Drzewa dzieci z grupy Stokrotek i Żuczków pojechały do Nadleśnictwa Kłodawa.
     Podczas spaceru po lesie dzieci poznały gatunki drzew. Dowiedziały się, jakie znaczenie mają drzewa dla człowieka, zwierząt i przyrody. Poznały też etapy wzrastania drzewa.  Dowiedziały się również, jak dbać o przyrodę i ją szanować.
      Z wycieczki przedszkolaki przywiozły małe drzewka, które każda grupa posadziła w ogrodzie przedszkolnym. Będziemy dbać, aby wyrosły z nich piękne drzewa.

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

      Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dzieci z grupy Motylków przgotowały dla wszystkich pracowników przepiękny program artystyczny.

Zobacz zdjęcia w galerii

**Dzień Edukacji Narodowej

Bal Jesieni

Bal Jesieni

   Dnia 6 października w naszym przedszkolu odbył się Bal Jesieni. Tym razem dzieci przebrały się za ulubiony owoc lub warzywo. W przepięknych kolorowych strojach przedszkolaki wesoło bawiły się przy dźwiękach muzyki. Na zakończenie był zdrowy, pyszny poczęstunek w postaci soczystych owoców i warzyw, który wszystkim przedszkolakom bardzo smakował.

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka

    Dnia 20 września w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Przedszkolaka. Było dużo zabawy przy muzyce, konkursy, zawody sportowe, medale i słodki poczęstunek.

Zobacz zdjęcia w galerii

**Dzień Przedszkolaka Pszczółki
**Dzień Przedszkolaka Żuczki

Sprzątanie świata

Sprzątanie świata
Sprzątanie Świata

  Dnia 17 września nasze przedszkole po raz kolejny przystąpiło do  akcji Sprzątania Świata pod hasłem "Myślę, więc nie śmiecę".    
    Przedszkolaki zaopatrzone w jednorazowe rękawiczki i worki na śmieci chętnie włączyły się do akcji ekologicznej i z wielkim zaangażowaniem porządkowały otoczenie wokół przedszkola.
  Celem kampanii jest nie tylko sprzątanie, ale przede wszystkim zachęcanie do nie śmiecenia, właściwego segregowania odpadów oraz uświadomienie jakie surowce  można ponownie wykorzystać.

Zobacz zdjęcia w galerii

**Sprzątanie Świata Biedronki
**Sprzątanie Świata Stokrotki
**Sprzątanie Świata Żuczki

 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...